Aktuálne oznamy

Archív noviniek
 • CALL CENTRUM SPF - oznámenie

  Slovenský pozemkový fond svojim klientom touto cestou oznamuje, že dňa 30. augusta 2019 (piatok) došlo k dočasnému výpadku služieb CALL CENTRA SPF a to z technických príčin na strane poskytovateľa telekomunikačných služieb.

  Z uvedeného dôvodu sa klienti SPF v daný deň dovolali len do odkazovej služby, ktorá je aktívna v čase mimo úradných hodín CALL CENTRA SPF.

  Za vzniknuté nedorozumenie sa týmto ospravedlňujeme.  

  Služby CALL CENTRA SPF sú dostupné počas pracovných dní na linke 02/20941000 v čase od 9:00 do 15:00 (pondelok až štvrtok), resp. od 09:00 do 13:00 (piatok).  02. 09. 2019
 • Tlačová správa z 26.08.2019

  Slovenský pozemkový fond sa opäť predstavil na AGROKOMPLEXE

  Na 46. medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstave AGROKOMPLEX, ktorá sa uskutočnila v dňoch 22. až 25. augusta v Nitre, sa zúčastnil aj Slovenský pozemkový fond. Tento krát sa zameral na zrealizované a pripravované projekty.

  Návštevníci obľúbeného nitrianskeho výstaviska AGROKOMPLEX mohli už druhý rok po sebe navštíviť informačný stánok Slovenského pozemkového fondu v pavilóne M2. Zástupcovia fondu sa v priebehu štyroch výstavných dní venovali desiatkam návštevníkov, ktorých okrem všeobecných informácií o fonde zaujímal predovšetkým postup pri vybavovaní jednotlivých druhov žiadostí, či už o predaj pozemkov, nájom pozemkov alebo majetkovoprávne usporiadanie spoluvlastníckych podielov v správe a nakladaní SPF. Zároveň prostredníctvom videoprezentácie fond návštevníkom predstavil pripravované projekty novej internetovej stránky a ePodania.

  „Som presvedčená, že cieľ účasti Slovenského pozemkového fondu na výstave Agrokomplex, t. j. priblížiť a dostať sa do povedomia verejnosti, bol opäť naplnený. Počet návštevníkov, ktorým sa kolegovia venovali, je dôkazom toho, že všetky aktivity, ktoré uskutočňujeme v tomto smere, majú zmysel a význam“ uviedla Adriana Šklíbová, generálna riaditeľka SPF.  

   

   

  26. 08. 2019