Preskočiť na hlavný obsah
Call centrum - Vážení klienti Slovenského pozemkového fondu, radi by sme Vám dali do pozornosti kontakt na Call centrum SPF, kde môžete v prípade záujmu zavolať a informovať sa o Vašich požiadavkách. Zamestnanci centra Vám budú pri informovaní nápomocní. Volať môžete na telefónne číslo +421 2 2094 1000 Pondelok – Štvrtok od 9:00 h. do 15:00 h. Piatok od 9:00 h. do 13:00 h. Prípadne sa môžete informovať elektronicky na e-mail: info@pozfond.sk
Oficiálne webové sídlo Slovenského pozemkového fondu Oficiálny web SPF

SPF je právnická osoba (neštátna a nezisková organizácia), ktorá koná vo verejnom záujme. SPF v zmysle zákona č. 330/1991 Zb. a iných príslušných platných právnych predpisov spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu a nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy.

Činnosť a hospodárenie SPF kontroluje 13-členná rada, ktorá okrem iného prerokúva právne akty a predkladá štatutárom SPF odporúčajúce alebo neodporúčajúce stanovisko. Sídlom SPF je Bratislava.

  1. Domov
  2. Tlačová správa
  3. Rozhovor s novou generálnou riaditeľkou SPF
Aktualita

Rozhovor s novou generálnou riaditeľkou SPF

Publikované 12. júla 2021

Obsah

V rozhovore s novou generálnou riaditeľkou Slovenského pozemkového fondu Mgr. Janou Štilichovou, ktorý je dostupný na internetovej stránke denníka aktuality.sk (www.aktuality.sk/clanok/906672/nova-sefka-pozemkoveho-fondu-o-zatykani-som-presvedcena-ze-byvala-riaditelka-v-korupcii-prsty-nema/), sa o. i. dozviete aké zmeny plánuje na pozemkovom fonde, čo si myslí o zadržaní a väzbe svojej predchodkyne, ako na fonde uzavreli tému okolo advokáta Michala Miškoviča, čo prinesie nová reorganizácia systému práce na úrade a kedy a ako sa vysporiadajú všetky reštitúcie na Slovensku.

Publikované 12. júla 2021